بلاگ

مکمل جادویی اینستاگرام چیه؟

سلام دوستان.
امروز یه موضوع مهم رو میخوام باهاتون مطرح کنم. آیا ما برای فروش فقط باید روی پیج اینستاگراممون حساب کنیم؟

ببینید! هممون از مزایای فوق العاده اینستاگرام مطلع هستیم و در این شکی نیست. اما برای تکمیل پروسه فروشمون به سایت نیاز داریم. و باید بگم اساسا مقایسه این دو کاملا اشتباهه چون ماهیت کاملا متفاوتی دارن و نباید این تا رو، در مقابل هم قرار بدیم. تاکید میکنم که سایت و اینستاگرام مکمل هم هستن.

و اما دلایل من برای داشتن سایت در کنار پیج اینستاگرام:

 
وبسایت اعتماد بیشتری به شما میده

سایت در واقع کامل کننده اعتبار کسب و کار شماست. دریافت نماد های مربوطه و قرارگیری اونها در سایت میه گفت در رابطه با اعتماد کاربر حرفی برای گفتن باقی نمیذاره!

می‌تونین محصولات رو دسته‌بندی کنین

می‌تونید دسته‌های مختلفی برای انواع محصولات در نظر بگیرین. مثلاً اگه سایت فروش آنلاین کفش دارین می‌توانین دسته‌هایی مثل کتونی یا رسمی برای محصولاتتون تعریف کنین. این کار باعث راحتی کار خودتون برای مدیریت سایت و همینطور تجربه خرید راحت برای کاربر میشه. در واقع این منظم بودن منجر به فروش بیشتر میشه.

 
سایت قابلیت جمع آوی اطلاعات مخاطبین رو بهت میده

با استفاده از افزونه های اختصاصی وردپرس شما میتونین اطلاعات مخاطبین رو جمع آوری کنین و در پروسه تبلیغات مورد استفاده قراربدین. ضمنا باید به نقش آنالیزی سایت هم اشاره کرد که نهایتا منجر به شناخت نقاط ضعف و قوت میشه.

 

بروزرسانی و مدیریت محصولات راحت‌تره

مدیریت لحظه ای محصولات مثل تغییرقیمت به علت نوسانات ارزی و یا اتمام موجودی در سایت بسیار راحته و در کمترین زمان ممکن قابل انجامه.

امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه‌های بانکی

پرداخت برای مشتریها راحتتره و همینطور شما روی پرداخت ها مدیریت راحتتر و کامل تری دارین. ضمنا نباید اعتماد بیشتر خریداران رو نادیده گرفت.

امکان جستجوی راحتتر برای کاربران

نیاز به گفتن نداره که یک خریدار چقدر راحتتر و میتونه محصولات مختلف رو ببینه و مقایسه کنه و تصمیم بهتری برای خرید بگیره. 

بیشتر دیده میشین

اگه بتونین در بحث سئو عملکرد خوبی داشته باشین میتونین بازدیدکننده های خیلی زیادی داشته باشین و این روند میتونه توقفی نداشته باشه.

 
برای سفارش طراحی سایت و یا دریافت مشاوره رایگان میتونی به سایت مجموعه تخصصی ما در زمینه طراحی سایت، آژانس دیجیتال مارکتینگ راکتینگ مراجعه کنی.
دوره آموزش جامع اینستاگرام

دوره آموزش جامع اینستاگرام

با تخفیف

دوره آموزش جامع تلگرام

با تخفیف

دانلود دوره

دانلود از تلگرام

فایل اول فایل های ضمیمه

دانلود کنید

خصوصی
این بخش خصوصی می باشد. برای دسترسی کامل به دروس این دوره باید این دوره را خریداری نمایید.