بلاگ

چطور فالورهامون رو به خریدار تبدیل کنیم؟

علاوه بر راه‌های اصلی و شناخته شده مثل بیزنس اکانت و پروفایل و بایوی مناسب و تبلیغات و … به چند راهکار اشاره میکنم که خیلی کمکتون میکنه.

 
لینک خرید محصول رو داخل استوری بذارین

استوری‌ها رایج‌ترین مدل برای تبلیغات و افزایش فروش در اینستاگرامن. تعداد، زمان و سبک هر استوری، هزینه تبلیغات رو مشخص می‌کنه. اما یک راه مهم برای فروش و تبلیغ از بستر استوری، تبلیغات محصول به همراه لینک خرید اونه. زمانی که لینک خرید در سایت خودتون رو به استوری متصل می‌کنین، فضای راحت‌تر و مناسب‌تری برای خرید مشتری فراهم میشه. وجود لینک روی استوری اینستاگرام و اتصال راحت مخاطب به درگاه خرید سایت، موجب اقدام سریعتر خریداران و مشتریان به انجام خرید می‌شه.

هشتگ مخصوص برندتان رو داشته باشین

به عنوان یک برند معتبر، کم‌کم باید یک ردپای دیجیتالی پررنگ از خودتون به جا بذارین. داشتن هشتگ اختصاصی برند، یکی از راه‌های ایجاد این ردپاست. پس یک هشتگ اختصاصی برای برندتون تعریف کنین و اون رو در تمام پست‌هایتان به کار ببرین. از مشتری‌ها و مخاطبا هم بخواین که در صورت انتشار محتوایی از شما، هشتگتون رو استفاده کنن.

عکسهای باکیفیت و حرفه ای از محصول بذارین

اینستاگرام رو میشه یک شبکه ارتباطی تصویری دونست. پس تصاویر و کیفیت عکس‌ها در جذب مخاطب بسیار موثرن. سعی کنین که عکس‌های باکیفیتی از محصولات خودتون رو منتشر کنین. حتی اگر دوربین حرفه‌ای و یا تیم تخصصی برای عکاسی ندارین، با گوشی هوشمند خود عکس‌های مناسب با پس زمینه ساده بگیرین. فراموش نکنین که عکس‌ها رو از زوایای مختلف تهیه و منتشر کنین تا مخاطبها بتونن محصول شما رو از چند جهت ببینن. این کار به انتخاب راحت‌تر اونها برای خرید محصول کمک می‌کنه. هر چه کیفیت تصاویر شما بیشتر باشه، میزان تمایل مخاطب برای موندن در پیج شما بیشتره.

از ویدئو استفاده کنین

آمارها نشان میده که ویدیوهای اینستاگرام، تا ۲ برابر جذابیت بیشتری نسبت به دیگر پست‌ها دارن. پس برای اینکه به خوبی توجه مخاطب رو به خودتون جلب کنین، از ویدیوها استفاده کنین.

توجه کنید که ویدیوها کوتاه و تاثیرگذار باشند و در چند دقیقه اول مخاطب را به خود جذب کنند.

در دایرکت و کامنت سریع جواب بدین!

مهم‌ترین راهکار افزایش فروش در اینستاگرم پاسخگویی به مخاطب و مشتری‌مداریه. زمانی که شما پیجی رو برای فعالیت تجاری خودتون راه‌اندازی می‌کنین، مشتری‌مداری حرف اول رو در کارتون می‌زنه. چون هر فعالیتی که درون پیج‌تان انجام میشه، به طور مستقیم به مخاطبها وابسته است.

دوره آموزش جامع اینستاگرام

دوره آموزش جامع اینستاگرام

با تخفیف

دوره آموزش جامع تلگرام

با تخفیف

دانلود دوره

دانلود از تلگرام

فایل اول فایل های ضمیمه

دانلود کنید

خصوصی
این بخش خصوصی می باشد. برای دسترسی کامل به دروس این دوره باید این دوره را خریداری نمایید.