بلاگ

چطور با اکسپلور بفروشیم؟

همونطور که می دونید ورود به اکسپلور اینستاگرام و دیده شدن در سرچ اینستاگرام آرزویی دست یافتنی اما نیازمند تلاش اصولیه که تمامی کاربرای حرفه ای اینستاگرام به دنبال برآورده کردن اون هستن.

اما سوال اینجاست که چطور میشه این آرزوی شیرین رو به واقعیت تبدیل کرد؟ اگه شما هم می خواهید با رازها و ترفندهای ورود به اکسپلور اینستاگرام و به طبع افزایش فالوور طبیعی آشنا بشین این مطلب رو تا انتها به دقت بخونین.

 
بررسی دقیق بخش Insights 

پیج های بیزنسی اینستاگرام یک بخش به نام Insights در زیر پست های خود دارن که آمار کاملی از تعداد دفعات مشاهده پست شما، تعداد انگیجمنت ها یا همان تعامل ها، تعداد نفراتی که از طریق دیدن پست شما را فالو کردن و…  در اختیار شما قرار میدن.

خبر خوب این که اخیرا یک قابلیت جدید به بخش Insights اضافه شده که میتونید به کمک اون میزان دیده شدن پست خودتون در بخش اکسپلور رو رصد کنید و از این طریق اطلاعات بسیار خوبی در مورد میزان جذابیت پست ها و ویژگی های لازم برای ایجاد تعامل بیشتر بدست بیارین. شما به کمک این بخش میتونین میزان جذابیت هر پست رو حدس بزنید و با توجه به ویژگی هایی که آن پست دارد پی به دلیل موفقیت و دیده شدن اون در اکسپلور ببرین.

 

بهترین زمان ارسال پست رو پیدا کنین

دونستن بهترین زمان ارسال پست به دو دلیل اهمیت بسیار بالایی برای ورود به سرچ اینستاگرام داره. یک اینکه برای ورود به اکسپلور ابتدا باید فالوورهای شما در دقایق ابتدایی ارسال پست با اون تعامل خوبی نشان بدن و این زمانی ممکن میشه که به هنگام ارسال پست بیشترین تعداد از فالوورهای شما آنلاین باشن. بنابراین باید به خوبی بدونین که در چه بازه های زمانی بیشترین تعداد از فالوورهای شما آنلاین هستن.

 

پست های کاربردی تولید و منتشر کنین

بیشترین تعامل با پست هایی صورت میگیره که کاربردین. کاربرها پست های کاربردی رو Save می کنن و به همین خاطر تعداد Saveها و Shareهای اینطور پست ها به شدت بیشتر از سایر پست هاست که همین مساله باعث میشه شانس بیشتری برای ورود به سرچ اینستاگرام داشته باشین. در هر حوزه ای که فعال هستین، یکسری مطالب کاربردی برای ارائه وجود داره که میتونین از اون مطالب برای تولید محتوا استفاده کنین. مثلا اگه در حوزه طراحی گرافیک فعال هستین یک پست در مورد معرفی بهترین پلاگین های فتوشاپ می توانه یک پست کاربردی و مفید باشه.

 

ویدیوهای کوتاه و جذاب منتشر کنین

اینستاگرام پر از ویدیوها و پست های جذاب و بامزه ایه که در بخش های مختلف از جمله اکسپلور یا آنها مواجه میشیم. بنابراین اگه شما صاحب یک کسب و کار باشین و قصد داشته باشین محصولات خودتون رو به خوبی در اینستاگرام معرفی کنین کار بسیار دشواری برای ورود به اکسپلور در پیش دارین.

 

 ریلز خیلی مهمه!

ریلزها به شدت در بین کاربران اینستاگرام محبوب شده و به یکی از داغ ترین محتواها در اینستاگرام تبدیل شدن. با انتشار ۳ الی ۴ ریلز در هفته میتونین از قدرت عجیب اون در دیده شدن در اکسپلور بهرمند ببرین.

مدت زمان ریلزها نهایت تا ۹۰ ثانیه هست که نسبت به نسخه قدیمی ویدئوها در اینستاگرام که ۶۰ ثانیه بود، ۳۰ ثانیه بیشتره. ریلزها در اکسپلور به صورت اختصاصی نمایش داده میشن و چون با رسیدن به اونها در اکسپلور، شروع به Play شدن می کنن، توجه بیشتری رو به خود جلب می کنن و شاید این مساله یکی از دلایل زیاد دیده شدن ریلزها در اینستاگرام باشه.

دوره آموزش جامع اینستاگرام

دوره آموزش جامع اینستاگرام

با تخفیف

دوره آموزش جامع تلگرام

با تخفیف

دانلود دوره

دانلود از تلگرام

فایل اول فایل های ضمیمه

دانلود کنید

خصوصی
این بخش خصوصی می باشد. برای دسترسی کامل به دروس این دوره باید این دوره را خریداری نمایید.